HAKKIMIZDA

SKYMIX BETON SANTRALLERİ, sektörde 20 yıllık tecrübeli kurucularıyla Ankara Ostim’de 1000 m2 ve Ankara Saray’da 4000 m2 üretim tesislerinde beton santralleri, geri dönüşüm tesisleri, özel tasarım makineler, talaşlı imalat ve silo üretimi ile faaliyete başlamıştır.

ISO 9001 Kalite Güvence Sistem belgesine sahip olan SKYMIX BETON SANTRALLERİ, GOST sertifikası ile sürekli kendisini geliştirmeyi ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşmeyi hedeflemiştir.

Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı SKYMIX BETON SANTRALLERİ isminin ülkemiz sınırlarını aşmasını sağlayacaktır.

NELER YAPARIZ

SKYMIX BETON SANTRALLERİ’nde üretim çeşitli aşamalarla son derece titiz çalışmalar sonucu gerçekleştirilir. Onaylanan müşteri talepleri proje bölümüne aktarılır, uzman proje ekibi tarafından siparişler için tasarım çalışmaları yapılır, teknik hesaplar ve imalat çizimleri tamamlanır. İmalat aşamasında, malzeme giriş kontrolünden başlayarak, kesim-büküm kontrol, imalat kontrol, kaynak kontrol, boya kontrolleri titizlikle yapılmaktadır.

İmalat süreci; Kaynaklı imalat, Talaslı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel bölümden oluşmaktadır.  SKYMIX BETON SANTRALLERİ’nde üretim kalitesi, tamamen sertifikalı kaynakçılar tarafından yapılan kaynaklar ile kumlama sonrası titizlikle yapılan boyama işlemi, her türlü beton üretiminde yüksek verim ve istenilen kalitedeki karışım alınacak şekilde tasarlanmış tek veya çift milli mikserler ve SCHNEIDER (PROKSER) teknolojisinin kullanıldığı otomasyon sistemi ile sağlanır.

VİZYONUMUZ

SKYMIX BETON SANTRALLERİ, “Kalite Tesadüf Değildir” sloganı ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için AR-GE faaliyetlerine önem veren, güçlü proje ve imalat altyapısı olan, çok büyük bilgi birikimine sahip bir ekiptir.

Müşteri odaklı çalışan firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetidir. Dünyanın her tarafına ulaşabilen Beton Santralleri, yurtdışı pazar payını sürekli artırmakta, rekabet gücünü Türkiye lehine çevirmektedir. Yıllık 100 adet beton santrali üretme kapasitesine sahip olan, önümüzdeki yıllarda Avrupa’nın önde gelen üreticileriyle stratejik ortaklıklar yaparak daha üst kalitede dünyanın yeni pazarlarına üstün hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

20 yılı aşkındır beton santrali sektöründe görev yapan kurucuları ve teknik ekibi ile “Kalite Tesadüf Değildir” vizyonunu kararlılıkla yürütecektir.

MİSYONUMUZ

  • Tam müşteri memnuniyetini hedefleyen müşteri odaklı çalışma stratejisi.
  • Uzman kadromuzla müşterilere özel farklı, fonksiyonel ve kaliteli ürünler sunmak.
  • İç pazardaki liderliğimizi korumanın yanında dünya pazarlarında tanınan ve tercih edilen firma olmak.
  • İhtiyaca uygun, her tipte ve kapasitede beton santralini, hazır halde bulundurup bir market modelinde çalışarak müşteri taleplerine anında cevap verebilmek.